17° Açık
  • EURO 7.42
  • DOLAR 6.31

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler Saat 04:24 Ay-Pluto görünümü, maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz.

Saat 04:30 Merkür-Mars görünümü, olumlu düşünce ve kararlılığın göstergesidir. değişim ve yeniliklere hevesli bir şekilde katılırız. Fikirlerimizi paylaşırız, başkalarını dinleriz, hızlı harekete geçeriz. Bir şeye karar vermişsek uygularız. Aşkımızı ilan ederiz. Birlikte eğlenmekten keyif duyarız.

Saat 08:26 - 25 Eylül saat 02:04 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ailevi yaşamınız ve mesleki konularda ılımlılık yararlıdır. Başkalarından anlayış beklersiniz. Onlar da bunu sizden bekler. İşinizi çok iyi yaptığınız halde, birilerine beğendirmek zordur. Aslında bu saatlerde, öyle durumlar oluşur ki, ufak bir tartışma bile gereksiz söz düellosuna davetiye çıkarabilir, tatsızlıklara neden olabilir. Tabi ki bütün bunlar boşluktaki etkinin yarattığı, egonuzun yükselmesi ve her insanın kendini daha fazla haklı görmesi sonucu oluşan gerilimdir. Bunun farkında olursak, birbirinize karşı anlayışlı olmanız kolaylaşır. İş başvuruları, miras, ortak değerlerin paylaşımı, bir malın bölüşülmesi, satın alınması, kiralanması gibi mevzularda da ani karar vermeyiniz.

Gönlünüzce geçecek bir hafta dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu